loader image

Płatności

[et_pb_section transparent_background=”off” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”on” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”off” custom_width_px=”1080px” custom_width_percent=”80%” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off” fullwidth=”off” specialty=”off” admin_label=”section” disabled=”off”][et_pb_row make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”off” custom_width_px=”1080px” custom_width_percent=”80%” use_custom_gutter=”off” gutter_width=”3″ allow_player_pause=”off” parallax=”off” parallax_method=”on” make_equal=”off” parallax_1=”off” parallax_method_1=”on” parallax_2=”off” parallax_method_2=”on” parallax_3=”off” parallax_method_3=”on” parallax_4=”off” parallax_method_4=”on” admin_label=”row” disabled=”off”][et_pb_column type=”4_4″ disabled=”off” parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_text background_layout=”light” text_orientation=”left” admin_label=”Tekst” use_border_color=”off” border_style=”solid” disabled=”off”]

PŁATNOŚCI

Przy zakupach online akceptujemy tylko płatność szybkim przelewem za pomocą serwisu Payu.pl (zobacz regulamin).

Zapłaty dokonują Państwo przed rozpoczęciem realizacji zamówienia (“z góry”). Z tej formy płatności mogą skorzystać Klienci, posiadający konto bankowe w jednym z kilkunastu banków obsługiwanych przez Payu.pl. Wpłaty dokonują Państwo we własnym banku (dostępnym w ofercie Payu.pl) za pomocą specjalnego linku przekierowywującego, dostępnego na stronie po złożeniu zamówienia.

Realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta dopiero po otrzymaniu przez nas potwierdzenia o pozytywnym wykonaniu transakcjii, co z reguły odbywa się w kilka sekund po jej przeprowadzeniu.

Uwaga! W przypadku nieotrzymania przez nas płatności w terminie 3 dni zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia.

Zwroty należności

Zwroty należności za zlecenia anulowane można otrzymać, przesyłając maila z informacją na adres agnieszka@mediakolor.pl

Prosimy podać informacje, z jakiego powodu zwrot zapłaty ma zostać wykonany, dane osoby kontaktowej i numer konta, na które ma być dokonany przelew.
Wszelkie zwroty należności są realizowane do 14 dni roboczych i są pomniejszone o opłatę z tytułu kosztów administracyjnych w wysokości 20,00 zł netto (24,60 zł brutto). Zwroty dotyczą jedynie zamówień, których cykl produkcyjny nie został jeszcze rozpoczęty.

W przypadku składania zamówień w siedzibie firmy istnieje możliwość zapłaty gotówką lub kartą płatniczą.

Płatności kartą

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Strona w budowie - pełna wersja wkrótce Możesz jednak składać zapytania o wycenę wchodząc w konkretny produkt